Dobré ráno

Nechce sa vám ráno vstávať? Naučte sa milovať rána! Každý deň sa zobúdzajte s úsmevom. Prečo? Každý deň je totiž nový začiatok a s každým novým dneškom môžeme byť lepší, zdravší a viac fit ako sme boli včera. A to je na tom to najkrajšie.

Takže neobzerajte sa dozadu a začnite každý deň s úsmevom. Užite si každé ráno a tešte sa z nového dňa. Rána sú nádherné. Hneď po prebudení poďakujte, že ste zdraví, že sa dobre cítite a že máte vôbec prácu, do ktorej “musíte” ísť. A potom? Hor sa do kuchyne!

Ja sa snažím zaspávať s poloprázdnym žalúdkom a už sa od večera teším na raňajky a kávičku. Raňajkujem vždy doma a nikdy raňajky nevynechávam. Je to taký môj rituál. Skúste si z toho urobiť zvyk a uvidíte, že “vylezenie” z teplej postele bude príjemnejšie. A ďalšia vec? Usmievajte sa na seba! Pozdravte sa každý deň s veľkým úsmevom. Usmejte sa na seba popri umývaní zubov, popri maľovaní, česaní a majte sa radi takí, akí ste.

Tip na raňajkovú rýchlovku:

Rozmiešajte 2 vajíčka a 30 g balkánskeho syra, pridajte čerstvú bazalku a opečte na kokosovom oleji :)

Držte si v mysli len jednu vec – čokoľvek robíte, robte to na 120 % a nepremýšľajte nad tým, ako dlho to bude trvať alebo ako to skončí.  Tvrdá práca a obetavosť sa oplatia. Ak je vašim cieľom kariérny postup, musíte vo svojej práci urobiť niečo „viac“ ako ostatní. Ak je vašim cieľom chudnutie, musíte obetovať čas na prípravu jedla, musíte obetovať filmový večer s pizzou, nejednu párty a musíte ísť cvičiť aj keď si bude myseľ hľadať výhovorky. A myseľ si tie výhovorky teda bude hľadať, to môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *